UA

Дякуємо за вибір україномовної версії нашого вебсайту, вона перебуває в процесі наповнення. Для того щоб продовжити використання сайту українською натисніть тут -> Клуб подорожей українською ??

В іншому випадку -> перейдіть на головну сторінку.

Даний вебсайт НЕ Є інтернет-представництвом органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної і комунальної форм власності, медіа, зареєстрованих в Україні, а також НЕ Є суб’єктом господарювання, що реалізує товари і послуги зареєстровані в Україні. Тому у відповідності до закону “Про забезпечення функціонування української мови як державної” окрім сторінки державною мовою можуть існувати версії веб сайту іншими мовами.

Сайт Outlander club розміщує корисну та цікаву інформацію про різні країни світу та можливості їх відвідати як власникам автомобілів, так і туристам, що подорожують пішки, поїздом, літаком, автобусом чи іншим способом.

Тут ви знайдете інформацію про те, що цікавого подивитися, які цікаві місця відвідати, на що звернути увагу при плануванні туристичної поїздки.